LVEN
JaunākaisVeikaliServissUzņēmumsKontaktiVakances
Tirdzniecība

Imports
Projektiem
Mazumtirdzniecība

Pakalpojumi

Projektēšana
Uzstādīšana
Apkalpošana

B2B partneri

Tirdzniecības vietas
Skaņas & gaismas kompānijas
Mēbeļu ražotāji
Reklāma & gaismas dizains
Izstāžu sabiedrības
Jauniem partneriem

Galvenā   /   Jauniem partneriem

Jauniem partneriem
Izdrukāt

Piedāvājam vairumtirdzniecībai produkciju no vairākām preču zīmēm, kuras pārstāvam Latvijā kā oficiālie to distributori un sadarbības partneri. Preču zīmes redzamas sadaļā www.slm-solutions.lv/distribucija

 

Esam atbildīgi par šo preču zīmju produkcijas pārdošanas veicināšanu un servisa nodrošināšanu pēcpārdošanas stadijā.

 

Par jebkuru interesējošu produktu Jūs varat saņemt kvalitatīvu komerciālo informāciju (katalogi, brošūras, atbalsts internetā (PDF, Doc, Exc dokumenti lejupielādei un *.Ai, *.EPS printēšanai)), izsmeļošas atbildes par tehniskas dabas jautājuemiem, kā arī ieteikumus par produktu iespējamajiem pielietošanas veidiem.

Katrai no redzamajām preču zīmēm ir savs potenciālais klientu loks, tāpēc no savas puses piedāvāsim vērtīgu informāciju par preču zīmju segmentēšanu tirgū.

 

Ja Jūs ir ieinteresējusi produkcija no redzamajām preču zīmēm, esat laipni aicināti sazināties ar mums un saņemsiet pilnu informāciju par sadarbības noteikumiem, cenām, apmaksas veidiem, preču pieejamību noliktavā, mārketinga instrumentu nodrošinājumu, testa jeb demo produktu pieejamību u.c.

 

 

Mūsu pastāvīgie sadarbības partneri: interneta veikali, profesionālās skaņas un gaismas saloni, instalāciju un apskaņošanas / gaismošanas kompānijas, elektro preču un instalāciju materiālu tirgotāji, mēbeļu un reklāmas ražotāji u.c.

 

Ja vēlaties sadarboties un piedāvāt saviem klientiem tirdzniecībai produkciju no mūsu pārstāvētajām preču zīmēm - nekavējaties ne mirkli un droši zvaniet! Tālrunis: + (371) 67376717 E-pasts: info@slm-solutions.lv 

 ...
All rights reserved. © Copyright by SLM Solutions SIA
0 / 0 / 0.0220