LVEN
ShopsContacts
B2B partners

Shops
Sound & Light companies
Furniture manufacturers
Light designers
Exhibition centers
For new partners

SAKUMS   /   For new partners

For new partners
IZDRUKA

Piedāvājam vairumtirdzniecībai produkciju no vairākām preču zīmēm, kuras pārstāvam Latvijā kā oficiālie to distributori un sadarbības partneri. Preču zīmes redzamas sadaļā www.slm-solutions.lv/distribucija

 

Esam atbildīgi par šo preču zīmju produkcijas pārdošanas veicināšanu un servisa nodrošināšanu pēcpārdošanas stadijā.

 

Par jebkuru interesējošu produktu Jūs varat saņemt kvalitatīvu komerciālo informāciju (katalogi, brošūras, atbalsts internetā (PDF, Doc, Exc dokumenti lejupielādei un *.Ai, *.EPS printēšanai)), izsmeļošas atbildes par tehniskas dabas jautājuemiem, kā arī ieteikumus par produktu iespējamajiem pielietošanas veidiem.

Katrai no redzamajām preču zīmēm ir savs potenciālais klientu loks, tāpēc no savas puses piedāvāsim vērtīgu informāciju par preču zīmju segmentēšanu tirgū.

 

Ja Jūs ir ieinteresējusi produkcija no redzamajām preču zīmēm, esat laipni aicināti sazināties ar mums un saņemsiet pilnu informāciju par sadarbības noteikumiem, cenām, apmaksas veidiem, preču pieejamību noliktavā, mārketinga instrumentu nodrošinājumu, testa jeb demo produktu pieejamību u.c.

 

 

Mūsu pastāvīgie sadarbības partneri: interneta veikali, profesionālās skaņas un gaismas saloni, instalāciju un apskaņošanas / gaismošanas kompānijas, elektro preču un instalāciju materiālu tirgotāji, mēbeļu un reklāmas ražotāji u.c.

 

Ja vēlaties sadarboties un piedāvāt saviem klientiem tirdzniecībai produkciju no mūsu pārstāvētajām preču zīmēm - nekavējaties ne mirkli un droši zvaniet! Tālrunis: + (371) 67376717 E-pasts: info@slm-solutions.lv 

 ...
FOOTER_TITLE FOOTER_TEXT
0 / 0 / 0.0359