Izdruka: 22.09.2018. 4:39 no http://www.slm-solutions.lv  

www.slm-solutions.lv // sound . light. multimedia systemsSLM Solutions SIA
Uzņēmums piedāvā dažāda veida skaņu, gaismu un multimēdiju iekārtu tirdzniecību, uzstādīšanu, apkalpošanu un nomu, kā arī veic apgaismojuma, apskaņošanas un video novērošanas projektu izstrādi.
Ekonomiskā darbība pamatā fokusēta uz Latvijas teritoriju, tomēr tas lepojas ar pastāvīgiem klientiem arī Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmums sadarbojas ar industrijā atzītiem ražotājiem no Itālijas, Vācijas, Nīderlandes, Polijas, Portugāles, Lielbritānijas, Francijas, Čehijas, Ķīnas un Taivānas, nodrošinot savus klientus ar kvalitatīviem produktiem par konkurētspējīgām cenām. 
 
Misija 
nodrošināt klientus ar kvalitatīviem produktiem un pakalpojumiem.
 
Vīzija
uzņēmums vēlas būt vienmēr pievilcīgākā alternatīva starp citiem tirgus dalībniekiem, kuru raksturotu profesionalitāte, augsti kvalitātes standarti, oriģināli risinājumi un individuāla attieksme pret katru klientu.
 
Mērķi

::: paplašināt tirgu ES un NVS valstīs ar sniegtajiem pakalpojumiem;

::: kļūt par vienu no atpazīstamākajiem tirgus dalībniekiem Baltijas valstīs, izveidojot pilna servisa dīleru centrus Lietuvā un Igaunijā.

 
Vērtības

::: individuāla attieksme pret katru klientu;

::: profesionāla, atbildīga un entuziasma pilna komanda;

::: augstvērtīgi, funkcionāli un tehnoloģiski aktuāli produkti;

::: precīzi darbu un preču piegādes izpildes termiņi;

::: elastīga cenu politika.

 
Mēs esam

::: profesionāli – ikviens uzņēmuma darbinieks ir speciālists savā jomā. to nodrošina gan praktiskā pieredze, kas iegūta vairāku gadu garumā, gan pastāvīga teorētiskā apmācība latvijā un ārvalstīs pie ražotājiem.

::: atbildīgi – katrs mūsu komandas dalībnieks vienmēr nes pilnu atbildību par jebkuru notiekošo procesu, garantējot tā izpildi no sākuma līdz beigām. pie jebkuriem apstākļiem.

::: izdomas bagāti – mūsu uzņēmumā ikviens ir nozares entuziasts. uztveram darbu ar prieku un veicam to ar maksimālu atdevi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un tehniski pareizi. jebkurš projekts tiek uztverts kā izaicinājums to realizēt īpaši labi, ņemot vērā klienta vēlmes un iespējas.

::: atvērti - jebkurai idejai un priekšlikumiem!