LVEN
JaunākaisVeikaliServissUzņēmumsKontaktiVakances
B2B partneri

Tirdzniecības vietas
Skaņas & gaismas kompānijas
Mēbeļu ražotāji
Reklāma & gaismas dizains
Izstāžu sabiedrības
Jauniem partneriem

Pakalpojumi

Projektēšana
Uzstādīšana
Apkalpošana

Galvenā   /     »   LUG

LUG
Izdrukāt

 
Preču zīme: LUG
Produkti: lampas, prožektori, norādes komerciālajam un industriālajam apgaismojumam
Valsts: Polija
Mājas lapa:
www.lug.eu


 

::: Produktu katalogi lejupielādei (pa nozarēm)

 

:: dekoratīvās lampas :: lampu sistēmas :: prožektori
formāts: PDF / izmērs: 23,2 MB formāts: PDF / izmērs: 12,8 MB formāts: PDF / izmērs: 10,7 MB

 

:: giestu lampas :: stikla un plastikas lampas :: netiešā apgaismojuma lampas
formāts: PDF / izmērs: 26,1 MB formāts: PDF / izmērs: 11,7 MB formāts: PDF / izmērs: 3,28 MB

 

:: iegremdējamās lampas :: medicīnas apgaismojums :: ātrās montāžas lampas
formāts: PDF / izmērs: 13,4 MB formāts: PDF / izmērs: 2,56 MB formāts: PDF / izmērs: 5,33 MB

 

:: industriālās lampas :: plafonlampas :: norādes
formāts: PDF / izmērs: 14,8 MB formāts: PDF / izmērs: 7,51 MB formāts: PDF / izmērs: 7,52 MB

 

:: plūdinošie prožektori :: ielu apgaismojuma lampas :: arhitektūras lampas
formāts: PDF / izmērs: 14,2 MB formāts: PDF / izmērs: 11 MB formāts: PDF / izmērs: 11,7 MB

 

::: Pasūtīt izprintētu katalogu uz mājām

nav pieejams

 

::: Cenrādis

LUG price list 04-2012 PDF

 

::: Vairāk par LUG

Biznesa profils

Pirms apgaismojuma iekārtu ražošanas, uzņēmums LUG bija specializējies uz lielu būvniecības projektu attīstīšanu un apgaismojuma izstrādi. Par pamatkritēriju tika izvirzīta augsta kvalitāte un klienti to novērtēja. LUG strauji sāka ieņemt līderpozīcijas Polijas tirgū un dziļi nostiprinājās tajās. Tādējādi par apgaismojumu tika uzkrāta milzīga pieredze, lai pašu spēkiem sāktu izgatavot funkcionālas apgaismes iekārtas un, ilgi nedomājot uzņēmums izvirzīja jaunus ambiciozus mērķus - uzsākt kvalitatīvu, funkcionālu un cenas ziņā konkurētspējīgāko gaismu iekārtu ražošanu. Piesaistot vērienīgas investīcijas, LUG atklāja ražotni. Drīzumā jau tika pieņemts pirmais lielais pasūtījums arī no ārzemēm, kas bija pirmā zīme, ka uzņēmuma noteiktā stratēģija ir attaisnojusi sevi un virziens ir pareizs.

 

Sabalansēta attīstība

Patreiz LUG ir viens no lielākajiem industriālā un dekoratīvā apgaismojuma iekārtu ražotājiem Eiropā. LUG piedāvā plaša sortimenta ārpustelpu lietošanas lampas ēku, degvielas uzpildes staciju, ielu un parku izgaismošanai. Par iekštelpu apgaismošanu rūpējas multifunkcionālas lampas komerciālās telpās, birojos, veikalos un citās tirdzniecības platībās t.sk. tirgus paviljonos. Visas LUG ražotās apgaismojuma iekārtas atbilst Eiropas Savienības prasībām, tām ir moderns un atraktīvs dizains, kas iepriecinās vairumu lietotāju, tās ir ļoti funkcionālas un pārdomāti izstrādātas, kā arī svarīgākais, ka LUG lampām ir izcili gaismas parametri, jo tiek izmantotas tikai kvalitatīvākās komponentes no pasaulē atzītākajiem ražotājiem Osram un Philips.

Pieredzes statistika rāda, ka vairums LUG klienti ir elektro preču vairumtirgotāji, saimniecības veikalu tīkli un elektro instalācijas materiālu un industriālā apgaismojuma importētāji. LUG produktus patreiz iespējams iegādāties visā Eiropā, Skandināvijas valstīs, Baltijas un arī bijušajās NVS valstīs. Kopš 2005. gada LUG ir atvēris 2 meitas uzņēmumus, no kuriem katrs specializējas savā reģionā: Ukrainā (pārziņā ir NVS valstu tirgus) un 2008. gadā arī Vācijā (LUG GmbH).

 

Klientu serviss

LUG no savas puses piedāvā palīdzīgu roku jebkura apgaismojuma projekta realizēšanā, piedāvājot pilnu apgaismojuma intensitātes kalkulāciju un 3D skices par pašu apgaismojuma iekārtu izvietojumu. Tāpat netiek liegts padoms par jebkuru gaismekļa tehnisko specifikāciju, mērķiem, instalāciju u.t.t. Tā kā viss tiek ražots LUG rūpnīcā ir pieejams ļoti plašs detaļu klāsts, kuras garantijas laikā tiek nomainītas ātri un bez maksas.

 

Produkti un kvalitāte

LUG gaismekļi ir funkcionāli, ar modernu un atraktīvu dizainu, kā arī tie ir uzbūvēti kvalitatīvi un lepojas ar augstas kvalitātes detaļu un spuldžu piegādātājiem no Philips, Osram, kas savukārt tiem nodrošinās ilgu kalpošanas laiku, veselībai nekaitīgu gaismu un bezrūpīgu izmantošanu.

Svarīgi, ka visiem LUG produktiem ir pieejama pilna gaismas mērījumu specifikācija. Un tā ir pārsteidzoši augstā līmenī.

 

Tehnoloģijas un nākotne

LUG ir uz nākotnes modernajām tehnoloģijām orientēts ražotājs, tāpēc intensīvi seko pasaules jaunākajām tendencēm. Arvien biežāk jaunāko produktu sarakstā parādās vārds, kas saistīts ar energo efektivitāti.

Aktuālā LED tehnoloģija kā pamatapgaismojuma nodrošinājums patreiz vēl tiek pilnībā apzināta un pētīta vēl joprojām un ir daudzu inženieru strīdus avots, tāpēc galvenais akcents no LUG patreiz ir efektīvi izmantot un uzlabot esošās energo efektīvās spuldzes, kas tērē maz elektro enerģijas un kalpo ilgu ļoti laiku. Uzdevums ir panākt ar tām maksimāli efektīvu izstarojumu, nezaudējot lieki nevienu gaismas staru.

 ...
All rights reserved. © Copyright by SLM Solutions SIA
0 / 0 / 0.0407