LVEN
JaunākaisVeikaliServissUzņēmumsKontaktiVakances
B2B partneri

Tirdzniecības vietas
Skaņas & gaismas kompānijas
Mēbeļu ražotāji
Reklāma & gaismas dizains
Izstāžu sabiedrības
Jauniem partneriem

Pakalpojumi

Projektēšana
Uzstādīšana
Apkalpošana

Galvenā   /     »   Fohhn

Fohhn
Izdrukāt

 
Preču zīme: Fohhn
Produkti: skaņu sistēmas, pastiprinātāji, skaņas apstrādes sistēmas, portatīvās skaņu un konferenču sistēmas
Valsts: Vācija
Mājas lapa:
www.fohhn.com

 


 

 

::: Produktu līniju kopskats (PDF / angļu val.)

 

::: Easy Port sērijas katalogs (2,9 MB / PDF / angļu valodā)

::: ARC sērijas produktu katalogs (4,08 MB / PDF / angļu valodā)

::: Linea AL sērija (1,12 MB / PDF / angļu valodā)

::: Linea LX sērija (5,5 MB / PDF / angļu valodā)

::: Linea Live (3,84 MB / PDF / angļu valodā)

::: Linea Focus (3,87 / PDF / angļu valodā)

::: Expierence I. (0,5MB / PDF / angļu valodā)

::: Expierence II+III (2,19 MB / PDF / angļu valodā)

::: Expierence IV (2,19 / PDF / angļu valodā)

::: skaņas apstrāde un jaudas pastiprināšana (1MB / PDF / angļu valodā)

::: instalāciju produkti un aplikācijas (7,09 MB / PDF / angļu valodā)

::: sistēmas brošūra (3,14 MB / PDF / angļu valodā)

::: arhitektūras brošūra (1 MB / PDF / angļu valodā)

::: produktu kombinācijas (1,21MB / PDF / angļu valodā)

::: imidža brošūra un produktu idejiskais pārlūks (1,4MB / PDF / angļu valoda)

 

::: Cenrādis (pieejams pēc pieprasījuma)

 

::: Produkti. Galvenās sērijas. Produktu idejiskais pārlūks: Fohhn Audio AG


 

Easy Port-sērija

Bezvadu skaņas sistēmas ar iebūvētu ilgas notūrības akumulatoru, radio, mikrofonu, skaņas procesora kontrolētiem pastiprinātājiem un mikšerpulti. Kompaktas, vieglas, vienkārši lietojamas. Ar dabisku skanējumu.

 

Sistēmu pielietošana

Ārpustelpu pasākumi, reklāmas stendi, sporta sacensības, reliģiska rakstura notikumi ārpustelpās, produktu prezentācijas, kabarē un triku šovi, tematisko klubu pasākumi, tiešraidēm TV/Radio, filmēšanai, teātriem u.c.

Arc-sērija

Profesionālas skaņas produkti un to aksesuāri, kas paredzēti instalācijām.

Elegants dizains. Pieejami visās korpusa krāsās. Zemās omāžas un 100V tehnoloģijas. Lietošanai telpās un ārpus tām.

 

Sistēmu pielietošana

Stadioni, lidostas, operas nami, teātri, baznīcas, konferenču zāles, halles, izklaides parki, klubi, restorāni, bāri u.c.

Linea-sērija

Elegantas, virzītās skaņas sistēmas augstas kvalitātes balss pārraidei telpām pat ar ļoti komplicētu akustiku. Dabisks skanējums balss un mūzikas pārraidei. Skaņas sistēmas pieejamas visās krāsās. Glancētās un matētās versijās. Zemas omāžas un 100V tehnoloģijas. Lietošanai iekštelpās un ārpus tām.

 

Sistēmu pielietošana

Baznīcas, muzeji, operas nami, konferenču zāles, parlamenta ēkas, tiesas zāles, lidostas, sporta centri u.c.

Xpierence-sērija

Aktīvas PA sistēmas profesionāliem mūziķiem ar augstām prasībām pret visu apkārt notiekošo. Izmantota profesionālā DSP tehnoloģija. Individuālai lietošanai ar maksimālu funkciju klāstu un izcilu skanējumu jebkurā izvēlētajā skaļumā. Piejamas īpašas kontroles sistēmas.

 

Sistēmu pielietošana

Klubi, mazi koncerti, pilsētas svētki, GALA koncerti, DJ pasākumi, Rock & Pop koncerti, kāzas, ekskluzīvas mājas un izbraukuma ballītes u.c.

X-sērija 

Jaunākās paaudzee aktīvās un pasīvās sistēmas sabvūferi un pilnjoslas skaņas iekārtas profesionālai lietošanai. Kompaktas un vieglas. Ērti pārvadājamas. Funkcionālas un ātri uzstādāmas. Augstas kvalitātes apstrāde. Izcili skaņas parametri.

 

Sistēmu pielietošana

Mūzikas pasākumi, publiskas uzrunas, Rock koncerti, GALA koncerti, pilsētas svētki, DJ pasākumi, translācijai TV/Radio, PA monitoringam u.c. 

Perform-sērija

Augstas klases Line Array skaņas sistēmas profesionālai lietošanai tūringam un lielizmēra instalācijām. Pieejami daudz un dažādi speciālie aksesuāri, t.sk. statīvi un to sistēmas, kronšteini, programmatūras u.c.

 

Sistēmu pielietošana

Visa veida koncertu apkalpošana, Open-Air festivāli, klasiskās mūzikas liel-pasākumi, liela izmēra visdažādākie pasākumi: uzņēmumu balles, sporta spēles u.c.

Amp Controller-sērija

Moderni DSP tehnoloģijas skaņas jaudas pastiprinātāji. Iebūvēta Fohhn DSP tehnoloģija ar digitālo audio iekārtu un skaļruņu datubāzi. Pieejamas īpašas kontroles sistēmas. Attālinātā tīkla kontrole. Skaļruņu menedžments 4-In/6-Out. 16x16 digitālais Matrix.

 

Sistēmas pielietojums

Augstas klases instalācijām un profesionālai mobilai lietošanai.

Net Remote-sērija

Smalka kontroles sistēma Fohhn produktu pilnai kontrolei, izmantojot datoru, īpašu rokas kontroles ierīci, sienā instalējamu 8 pogu moduli, standarta vai individuālo slēdžu paneļus. Opcija integrēšanai multimēdiju kontroles sistēmās (Crestron, AMX u.c.).

 

Sistēmu pielietošana

Maksimāla kontrole ar pulti / paneli un caur datortīklu visiem Fohhn DSP sistēmas produktiem: pastiprinātājiem, skaņas sistēmām, apstrādes sistēmām mobilā un instalētā atrašanās veidā.

 

::: Vairāk par Fohhn

Fohhn Audio AG ir salīdzinoši jauns HighEnd profesionālo skaņas iekārtu ražotājs no Vācijas. Savā 15 gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir saņēmis prestižus apbalvojumus par izcilu skaņas kvalitāti un modernākajām tehnoloģijām. Tāpat ražotājs var lepoties ar spēcīgu apskaņošanas projektu izstrādes nodaļu, kurai tikuši uzticēti daudzi ļoti nozīmīgi objekti visā pasaulē.

Fohhn produkcijā dominē augstās tehnoloģijas, ļoti moderns un dārgs dizains, teicami skaņas parametri un īpaša vācu perfektuma aura. Produkti paredzēti īstiem - nobriedušiem profesionāļiem, kam svarīga ir tehnika ar augstāku pievienoto vērtību un ir pilnībā tehnoloģiski nobriedusi. Tieši tāpēc Fohhn netiek tirgots interneta veikalos, jo šeit primāri runa iet par unikālām produktu īpašībām, kas ir jāiepazīst produktus redzot un mēģinot reālā vidē un laikā.

Skaņas sistēmām izmantotas skaļruņu komponentes no labākajiem pasaules ražotājiem, savukārt aktīvajām sērijām iebūvēti digitālie pastiprinātāji ar pilnu menedžmenta sistēmu t.sk. caur tīklu, ar IP identifikāciju un bezvadu kontroli. Tādā veidā ar datora palīdzību caur vienu tīkla kabeli iespējams vadīt neierobežotu skaitu atsķirīgu (skaņas sistēmas, pastiprinātāji, apstrāde) iekārtu, pilnvērtīgi izmantojot visas iespējamās apstrādes metodes: skaļumu, toņkārtu, fāzes u.c.

Visas skaņas sistēmas ir iespējams pasūtīt ar individuālu krāsojumu, kā arī īpašu mitruma aizsardzības paketi, lietošanai ārpustelpās (arī aktīvajām sistēmām). Sevišķu eleganci izstaro ražotāja "Klavier Lack" melnais pārklājums un izskatās kā ļoti smalks aksesuārs modernā vidē: glaunā mājā, dzīvoklī, birojā, viesnīcā vai augstas klases restorānā.

 

 ...
All rights reserved. © Copyright by SLM Solutions SIA
0 / 0 / 0.0443