LVEN
JaunākaisVeikaliServissUzņēmumsKontaktiVakances
B2B partneri

Tirdzniecības vietas
Skaņas & gaismas kompānijas
Mēbeļu ražotāji
Reklāma & gaismas dizains
Izstāžu sabiedrības
Jauniem partneriem

Pakalpojumi

Projektēšana
Uzstādīšana
Apkalpošana

Galvenā   /     »   RCF

RCF
Izdrukāt

 
Preču zīme: RCF
Produkti: profesionālas skaņu iekārtas: akustiskās sistēmas, skaļruņi, kontrole, audio atskaņotāji, mikrofoni, aksesuāri u.c.
Valsts: Itālija
Mājas lapa: www.rcf.it  


 


 

 

::: Cenrādis (pa nozarēm)

Uz doto brīdi cenrādis pieejams pēc pieprasījuma

 

::: Produktu katalogi lejupielādei (pa nozarēm)

TT+ Touring and Theatre 2012 (PDF) + TT+ Original Accessories 06-2012 (PDF)

Professional Speaker Systems 062012 (PDF) New! D LINE sērija (vēl nav iekļauta kopējā printētajā katalogā)

Recording 2012 (PDF)

Precision Transducers 05-2012 (PDF)

Commercial Audio 2012 (PDF)

Installed Sound Systems 2012 (PDF)

Forum Congress Solutions 2012 (PDF)

 

::: Pasūtīt printētu katalogu (nosūtīsim pa pastu uz norādīto adresi (Formāts A4 (vēlamo atzīmēt)): 

 


::: Produkti

RCF piedāvā skaņas risinājumus praktiski jebkurai aplikācijai: no liela rokkoncerta arēnā līdz skaņas nodrošinājumam starptautiskā lidostā, no teātra skaņas līdz konferenču sistēmai ar balsošanas funkciju valdības ēkā. Ražotājs savu produkciju iedala 6 grupās:

 

TT+ augstas kvalitātes apskaņošanas un teātra skaņu sistēmas

Jaudīgas un modernas skaņu sistēmas vidēja un liela izmēra koncertiem, pasākumiem, instalācijām teātros un kutlūras centros, skatuves monitoringam.

 

LIVE (ex Profesionālas) audio sistēmas

Pārnēsājamas skaņu sistēmas mūziķiem, DJ, apskaņošanas kompānijām, izklaides un aktīvās atpūtas centriem. Gan amatieriem, gan profesionāļiem. 

 

Skaļruņu komponentes

Augstas kvalitātes profesionālie skaļruņi akustisko sistēmu būvētājiem. Izstrādāti RCF laboratorijās un ražoti RCF rūpnīcā, Itālijā.

 

Komerciālais audio

Skaņas un drošības iekārtas lidostām, dzelzceļa stacijām, slimnīcām, veikaliem, viesnīcām mācību iestādēm, lieliem birojiem, noliktavu telpām. Atbilst visiem aktuālajiem drošības standartiem. Ļoti plašs produktu klāsts. 

 

Instalētās skaņu sistēmas

Profesionālās skaņu sistēmas instalācijām disko klubos, bāros, restorānos, konferenču centros. Teicami skaņas parametri un liela skaņas jauda.

 

Kongresa risinājumi

Modernas konferenču, diskusiju, balsošanas un sinhronās tulkošanas sistēmas parlamentiem un konferenču centriem.

 

::: Īsumā par RCF

RCF ir profesionālo skaņu iekārtu ražotājs un attīstītājs. Uzņēmums RCF S.p.A ir dibināts 1949. gadā Itālijā, rūpnieciski augsti attīstītajā Emilia reģionā.

Gadiem ejot tas strauji attīstījies un šodien ir kļuvis par Eiropas lielāko un pasaules mērogā vienu no vadošajiem augstas kvalitātes profesionālo un komerciālo skaņas iekārtu ražotāju.

Ražotājs joprojām attīsta aizvien jaunas tehnoloģijas, turpinot pārsteigt ikvienu ar kvalitatīvu skaņu, modernu dizainu un inovatīviem tehniskajiem risinājumiem gan atsevišķiem produktiem, gan sarežģītām lielizmēra instalācijām.

Patreiz uzņēmumā strādā ap 250 augsti kvalificētu darbinieku un produkciju tas eksportē uz vairāk kā 100 pasaules valstīm, no kurām ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā un Spānijā ir izveidotas ražotāja pilna servisa filiāles.

Kopš 1995. gada uzņēmums lepojas ar ISO 9001 sertifikātu.

 

::: Vēsture

Sākotnēji ražotājs bija koncentrējies tikai uz atsevišķu produktu, tādu kā mikrofonu, komerciālo skaņas iekārtu un skaļruņu ražošanu un distribūciju, bet sākot ar 50`, 60`-jiem gadiem strauji attīstīja ražošanu un kļuva par nozīmīgu OEM ražotāju, kas piegādāja skaņas komponentes citām rūpnīcām. Ap šo laiku uzņēmums izstrādāja uz to brīdi jaudīgako pasaulē publiskās apskaņošanas pastiprinātāju ar 300W jaudu, kas tajā laikā bija milzīgs sasniegums. Tāpat uzņēmumam bija izveidots modernākais skaņas inženierijas centrs Eiropā.

Arī pēc 30 gadiem RCF izgatavotie skaļruņi saglabā stabilu pieprasījumu profesionālā audio tirgū un kā komponentes tiek izmantoti pat ļoti augstas klases ražotāju skaņas sistēmās.

Paralēli skaļruņu ražošanai uzņēmums ļoti lielu darbu ir ieguldījis arī publiskās apskaņošanas iekārtu pilnveidošanā un ir realizējis neskaitāmus instalāciju projektus lidostās, dzelzceļa stacijās, rehabilitāciju centros, mācību iestādēs, rūpnīcās u.c. visā pasaulē.

1996. gadā uzņēmums radījis ART sērijas profesionālās skaņas sistēmas, kas tajā laikā bija pilnīgi inovatīva tehnoloģija un būtiski, ka arī jaunā 7 ART sērija lepojas arī ar kārtējo tehnoloģisko inovāciju, kas noliek aizvien jaunus standartus aktīvo skaņas sistēmu lauciņā.

 

Šobrīd ir izveidota RCF Group, kurā iekļauti 3 zīmoli: RCF, dB Technologies un SGM:

 

www.RCF.it www.dbtechnologies.com www.sgm.it

 

 

::: Papildus informācijaJaunumi »All rights reserved. © Copyright by SLM Solutions SIA
0 / 0 / 0.0800